PRAKTICKÝ MEDIÁLNY INKUBÁTOR                                VIDEÁ Z LETNÉHO CAMPU

  • 7 PRVÝCH VIDEO POKUSOV
  • 9 ROZHOVOROV
  • 8 AKANA - TERAZ

Zoznámte sa s Prof. Michalom Oláhom, s vysokoškolským učiteľom, sociálnym pracovníkom a novinárom týždenníka .týždeň. Zhovárala sa s ním moderátorka Blanka Voráčová (CZ). Rozhovor je so série rozhovorov účastníkov letného Mediálneho inkubátoru s osobnosťami rómskeho mediálneho sveta v Čechách a na Slovensku, ktoré natáčali s profesionálnym filmovým...

Zoznámte sa s Borisom Rizmanom, riaditeľom TV ROMANA. Zhovárala sa s ním moderátorka Natália Kalejová (SK). Rozhovor je so série rozhovorov účastníkov letného Mediálneho inkubátoru s osobnosťami rómskeho mediálneho sveta v Čechách a na Slovensku, ktoré natáčali s profesionálnym filmovým štábom v Malom divadle Národného inštitútu vzdelávania a...

Zoznámte sa s Danielom Bundom, občianskym publicistom, študentom réžie dokumentárneho filmu a lektorom mediálnej gramotnosti a kritického myslenia Mediálneho inkubátora.

Zoznámte sa s Patrikom Bangom, novinárom, spisovateľom, víťazom súťaže Magnesia Literaa 2023 v kategórii Debut a lektorom mediálnej tvorby Mediálneho inkubátora.

Zoznámte sa s Kristínou Bangovou, ktorá je dcérou známeho novinára a spisovateľa Patrika Bangu. Zaujímalo nás, aké to je byť dcérou slávneho otca a či po otcovi podedila literárny a novinársky talent... nechajte sa prekvapiť jej odpoveďami.

Rozhovor z projektu AKANA - TERAZ. Zoznámte sa s Róbertom Hamburgbadžom, známym novinárom a hrdým Rómom. Zhováral sa s ním Kristián Kroščen (SK).

Zaujíma vás kto sú účastníci letného Mediálneho inkubátoru? Chceli by ste sa o nich dozvedieť niečo viac?